Карантин

Дата: 14 березня 2020 о 23:37, Оновлено 20 травня 2020 о 23:41
116 переглядів

З 12 березня в Україні діє карантин у навчальних закладах. Мета такого заходу - не дати поширитися новому коронавірусу SARS-CoV-2. Всі навчальні заклади тимчасово переведені на дистанційну форму освіти і Нижньовербізький ліцей не вийняток. Під час карантину діти дивитимуться по інтернету відеоуроки, отримуватимуть завдання  від вчителів  та надсилатимуть вчителям виконані домашні завдання , самостійні роботи, тематичні...

Період карантину стає для учасників освітнього процесу новим способом спілкування, отримання якісних знань, новим видом комунікації.   Адже, усі ми звикли до безпосереднього спілкування, якого нам сьогодні так бракує! Вже з перших днів педагоги  Нижньовербізького ліцею розпочинають   спілкування за допомогою мереж Viber,Telegram, Skype. Однак, для продовження навчання необхідно  освоювати ресурси, які забезпечать належну дистанційну співпрацю. Для усіх нас розпочався новий, незнайомий та незвичний період.

Кожен учитель змушений обрати для себе зручний та доступний спосіб викладання матеріалу та оцінювання рівня знань. Активно використовуватиметься вербальне спілкування , для спільного обговорення питань використовуються Zoom, Skype.

В нагоді стають різні освітні платформи, які надали можливість як учителям, так і учням продовжувати роботу.

Дуже корисними  є також особисті блоги , відеоуроки на телебаченні та в мережі  youTube та аудіоуроки на радіостанції.

У такий складний період, особливо для дітей, які повинні залишатися вдома тривалий час,  важливою є організація роботи психологічної служби ліцею. Учні, батьки, педагоги можуть за потребою отримати індивідуальну консультативну допомогу шкільного психолога Ткачук Галини Іванівни. Вона завжди рада допомогти.