Педагогічні ради

Дата: 5 листопада 2019 о 12:50, Оновлено 27 лютого о 21:38

Орієнтовна тематика засідань педагогічних рад Нижньовербізького ліцею

Серпень 2019 року

1. Про вибори секретаря педради.

2.Про підсумки методичної роботи ліцею за 2018-2019 н.р та перспективи модернізації навчально-виховної роботи у  2019/2020 навчальному році.

3. Про затвердження освітньої програми ліцею на 2019-2020 навчальний рік.

4. Про затвердження плану роботи ліцею на 2019-2020.р.

5.Про затвердження режиму роботи ліцею на 2019-2020 н.р.

6. Про оцінювання курсів за вибором.

7. Про оцінювання навчальних досягнень учнів 2-х класів.

8. Про визначення  Кращого учня школи та Кращого класу року за підсумками 2019-2020 навчального року.

9. Про затвердження  тижневого педагогічного навантаження педагогічних працівників на 2019/2020 навчальний рік.

10. Про використання під час організації освітнього процесу навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України.

11. Про схвалення режиму роботи групи продовженого дня на 2019/2020 навчальний рік.

12. Про аналіз ефективності спільної методичної діяльності педагогічних та дитячих колективів школи та ЗДО «Веселка» за 2018/2019 навчальний рік та перспективи спільної діяльності у 2019/2020 навчальному році.

13. Про створення належних умов для здобуття якісної освіти дітьми з особливими освітніми потребами.

14. Про розподіл учнів на групи за станом здоров’я для занять фізичною культурою.

15. Про визначення претендентів на нагородження золотими та срібними медалями у 2019/2020 навчальному році.

16. Про оцінювання знань, умінь та навичок учнів 5-х класів в період активної адаптації.

17. Про доцільність проведення навчальної практики .

18. Про організацію та проведення класно –узагальнюючого контролю в 9 –их класах , перевірки стану ведення шкільної документації з навчальних предметів робочого навчального плану 9 –их класів у другому семестрі.

Вересень 2019 року

1. Про підсумки роботи щодо профілактики злочинності, правопорушень серед учнівської молоді у 2018/2019 навчальному році та завдання на 2019/2020 навчальний рік. Заходи з правової пропаганди серед учнів ліцею .
  2. Про затвердження робочих навчальних планів для індивідуального навчання учнів Нижньовербізького ліцею та для учнів з особливими освітніми потребами в інклюзивних 4А, 6А, 9А класах  на 2019/2020 навчальний рік.
  3. Про шкільну бібліотеку – як центр формування творчої особистості в процесі соціалізації.
  4. Про забезпечення наступності в роботі початкової та основної школи як одної з основних умов реалізації гуманної педагогіки.
  5. Про організацію харчування в школі.
  6. Про виконання рішення попередньої педагогічної ради.

Грудень 2019 року

1. Про результати моніторингу забезпечення якості освіти з української мови, історії України, групи продовженого дня.
  2. Про визначення претендентів на отримання свідоцтв про базову загальну середню освіту.
  3. Про стан викладання навчальних предметів у початковій школі .
  4. Про шляхи забезпечення творчого співробітництва педагогічного колективу , учнів, батьків в умовах демократизації ліцею.
  5. Про булінг в закладі освіти. Шляхи його виявлення та попередження .
  6. Про вибір предмету ДПА в дев’ятих класах .
  7. Про розвиток початкової школи в контексті завдань Нової української школи: рік другий.
  8. Про психологічний супровід адаптації до нових умов навчання учнів 1 та 5 класів в І семестрі поточного навчального року.
  9. Про стан викладання біології  в ліцеї (атестація вчителя).
  10. Про виконання рішення попередньої педагогічної ради.

Березень 2020 року

1. Про виконання рішення попередньої педагогічної ради.
  2. Про затвердження складу, розкладу та матеріалів ДПА в 4, 9 класах(до 05.04)
  3. Про реалізацію заходів, спрямованих на попередження злочинності серед учнів, удосконалення способу життя без порушення норм моралі.

Травень 2020 року

1. Про виконання рішення попередньої педагогічної ради.
  2. Про підготовку, організацію та проведення заходів з літнього відпочинку та оздоровлення учнів влітку 2021 року
  3. Про допуск учнів 9,11 класів до державної підсумкової атестації, ЗНО.
  4. Про переведення учнів 1-4 класів.
  5. Про переведення учнів 5-8 класів.
  6. Про переведення учнів 10 класу.

Червень  2020 року

1. Про випуск учнів 9 класів.
  2. Про випуск учнів 11 класу.