Шановні батьки школярів Нижньовербізького ліцею!

Дата: 31 серпня 2020 о 08:17

Перше вересня буде у незвичному форматі

Оскільки територія Нижньовербізької ОТГ входить у помаранчеву зону – з 1 вересня починається освітній процес у Нижньовербізькому ліцеї. Але виникає вимога встановлювати певні правила для організації  успішного освітнього процесу.

Перше вересня буде у незвичному форматі- але ми всі часто є прихильниками нового, та зараз зміни є вимогою часу.

Звиклої лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.
Вхід у Нижньовербізькиий ліцей  батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено , крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю, адже ми всі бажаємо не наражати на небезпеку учасників освітнього процесу.
В Нижньовербізький ліцей заходять тільки учні, вчителі та персонал.
Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, якими їх забезпечують батьки, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.
Вчителям, персоналу   шкільна медсестра  щоранку буде проводити температурний скринінг.

За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя предметника, у якого урок.
Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе, ні в якому разі не відпускайте дітей до ліцею з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем.

Тобто, будь - які ознаки ОРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!

У закладі освіти буде здійснюватися  аналіз відвідуваності занять учнями з метою раннього виявлення збільшення захворюваності
Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу спортзалу та інформатики.
Забезпечення питного режиму в ліцеї не буде, тому кожен обов'язково зі своєю пляшечкою води.

Заклад освіти рекомендує батькам (законним представникам) забезпечити дітей індивідуальними засобами для дезінфекції рук (антисептиками), вологими/паперовими серветками .

На вході до всіх приміщень закладу організовуються місця для обробки рук антисептичними засобами. Місця дня обробки рук позначаються вказівником про правила та необхідність дезінфекції рук (банер, наклейка, тощо).

Учасникам освітнього процесу необхідно дотримуватись соціальної дистанції не менше 1,5 м.
Для кожного класу буде визначено свій вхід до ліцею і схема руху лише одними сходами, по всьому ліцею ходити не дозволяється.
Для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви.

У разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби, за відсутності батьків, здобувачі освіти тимчасово ізолюють в спеціально відведеному приміщенні закладу, інформуються батьки (інші законні представники) та приймається узгоджене рішення щодо направлення до закладу охорони здоров'я.
Будьте здорові!
Адміністрація Нижньовербізького ліцею.